Kuidas osta?

TELLIMINE

Kui olete leidnud kodulehelt endale sobiva toote, siis täitke tellimusvorm ning lisainformatsiooni lahtrisse sisestage tootekood(id).
Peale tellimuse sooritamist laekub 3 tööpäeva jooksul teie e-mailile arve, mille alusel saate kauba eest tasuda.
Arve tasumiseks on Teil aega 10 tööpäeva (vastasel juhul tellimus tühistatakse).Toote tarneaeg on 7-14 päeva peale arve tasumist.
Üle 30 € ostude korral on postiteenus Eesti piires tasuta, alla 30 € ostude puhul lisandub teie arvele teenustasu 3 €.
Valige kättetometamise meetod:
Eesti post
Smartpost või Omiva pakiautomaat: sellisel juhul andke teada, millisesse Smartposti pakiautomaati te soovite saadetist tellida.
Tulen ise kaubale järele: Seda teenust saate kasutada juhul kui tulete ise kaubale järgi 1. mai pst 3 Tapa (Tapa kaubamaja II korrus)

Tellimuse muutmine
Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, siis saatke koheselt vastavasisuline e-mail aadressile sl.sirteks@gmail.com .Kui pakki ei ole veel teele saadetud on võimalus saadetises teha muudatusi. Vastame teile esimesel võimalusel e-maili teel.

Kauba tagastamine
Kui tellitud toode ei vasta Teie ootustele, on Teil õigus see tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul. Nimetatud tähtaeg algab postisaadetise kättesaamise hetkest. Kauba tagastus- ja ümbervahetamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav toode olema kasutamata ja kahjustusteta. Kauba tagastamise kulud katab tellija.
Tagastatud kauba eest tasutud summa kantakse tellija poolt näidatud arveldusarve kontole viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 10 päeva kauba tagasisaamise päevast.
Tagasimakse sooritamisest teavitame teid e-maili kaudu.
Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks palume saata vastav teavituskiri e-maili aadressile  sl.sirteks@gmail.com, milles tooge välja järgnev:

  • Tellimuse esitanud isiku ees- ja perekonnanimi;
  • Arve number;
  • Arveldusarve number tagasimakse sooritamiseks
  • Saadetise kättesaamise kuupäev;
  • Kontakttelefon;
  • Tagastatav toode/soovi korral vahetustoode;
  • Tagastatava toote mittesobimise põhjus
  • Kauba tagasisaatmise viis

Mõnikord võivad värvitoonid tehtud pildil varieeruda võrreldes reaalse värvitooniga.
Piltidel on illutratiivne tähendus.

Küsimuste korral võite julgelt meile e-maili teel kirjutada (sl.sirteks@gmail.com )või helistada + 372 5547167